Nebude to zase jen tak nějaké další zaměstnání, slibujeme

Pokud máte rád(a) sport, technologie a chcete nám pomoci vybudovat parádní komunitu, jste jeden/jedna z nás. Pojďte do toho.

Nebude to zase jen tak nějaké další zaměstnání, slibujeme

Pokud máte rád(a) sport, technologie a chcete nám pomoci vybudovat parádní komunitu, jste jeden/jedna z nás. Pojďte do toho.

Náš úspěch tkví v našem týmu

V RacketPal nevěříme tomu, že se dá někam posunout když budeme stát na místě. Chceme změnit svět, pěkně jednu raketu po druhé.

A proto k sobě hledáme podobně naladěné lidi, sportovní nadšence a brainstormery, kteří nám pomůžou náš plán uskutečnit. Jsme přesvědčeni o tom, že náš tým je tou tajnou ingrediencí k veškerému úspěchu, kterého jsme zatím dosáhli, a kterého v budoucnu dosáhneme.

Proto investujeme čas i prostředky na to, abychom jej udělali tím nejšťastnějším, nejvíce zapáleným a spokojeným týmem, jaký jen může být.

Výhody

Žijeme ve světě milionů příležitostí a rozumíme tomu, že práce není jen práce, ale životní styl. A výběr správného pracovního místa znamená víc než jen částku na výplatní pásce nebo název pracovní pozice.

Nasloucháme našemu týmu a upřednostňujeme to, co je pro něj důležité.

Flexibilní pracovní doba

Členové našeho týmu si tvoří svůj rozvrh činností sami, takže můžou svou práci přizpůsobit svému životnímu stylu.

Pracujte odkudkoliv

Práce na dálku je v RacketPal standardem. Vynikajícímu týmu by nemělo nic stát v cestě. Ani vzdálenost ne.

Buddy mentoring

Propojujeme nováčky s již zkušenými členy týmu RacketPal, díky čemuž má každý někoho, na koho se může obrátit a kdo mu pomůže uspět.

Získejte podíl ve společnosti

Protože jsou všichni členové týmu nedílnou součástí našeho úspěchu, nabízíme jim možnost vlastnit podíl ve společnosti.

Čtvrtletní setkání týmu

Pracovat s někým, koho jste nikdy osobně nepotkali, může být občas trochu zvláštní. Proto čtvrtletně pořádáme celotýmová setkání.

Přesah nad rámec Vaší pozice

Pokud se k nám připojíte hned ze začátku naší cesty, můžete nám pomoci formovat RacketPal po všech stránkách a růst společně s ním.

Aktuálně volné pozice

Proč pracovat pro RacketPal?

Dobrá otázka. Mohli bychom na ni odpovědět sami, ale neuděláme to. Odpoví Vám přímo členové týmu, ať to máte z první ruky...